Drukuj stronę

Strona główna  /  O produktach ze szkła  /  Dopasuj szkło do swoich potrzeb  /  Pozostałe funkcje

Pozostałe funkcje

Firma Guardian wytwarza serię dodatkowych produktów stanowiących często uzupełnienie dla realizowanego projektu. Szkło o indywidualnym kolorze i teksturze, szkło zapewniające wyraźne odbicie obrazu lub delikatne rozproszenie światła, szkło półprzezroczyste gwarantujące prywatność lub szkło zapewniające wyrazistość widzianych przez nie obiektów.

SatinDeco
Jednorodne rozproszenie światła zagwarantowane przez proces trawienia kwasem powierzchni szkła minimalizuje stopień odblasku oraz zapewnia prywatność i elegancję z efektywnym wyglądem produktu, zarówno w architekturze wnętrz jak i na zewnątrz.

DecoCristal
DecoCristal z folią bezpieczną

Jest szkłem float, którego jedna strona jest pokryta wysokiej jakości lakierem. Zastosowany podczas jego produkcji proces lakierowania zapewnia produktom DecoCristal niesamowitą kolorystykę i elegancję połączoną z trwałośćią i gładkim wyglądem szkła. Dostępna paleta barw zapewnia w architekturze wnętrz optymalną kombinację kolorystyki, oświetlenia i stylu.

Inspiration
Obserwując oprawiony obraz, ostatnią rzeczą, którą chcesz zobaczyć jest odbicie światła od szkła znajdującego się przed obrazem. Zastosowana w procesie produkcji szkła Inspiration, wysokiej jakości obróbka powierzchni zmniejsza odbicie światła, dzięki temu po oprawieniu obrazu można naprawdę uwierzyć, że przed obrazem nie ma szkła co stanowczo zwiększa przyjemność oglądania oprawionych przedmiotów.

Lustra UltraMirror
Lustra UltraMirror na szkle LamiGlass
Lustra UltraMirror z folią bezpieczną

Guardian jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości luster. Doskonałe odbicie oraz maksymalne wykorzystanie światła połączone z wysokim stopniem wytrzymałości i długą żywotnością oferują nieograniczoną ilość funkcji i możliwości zastosowania w architekturze wnętrz.

Szkło ornamentowe
Szkło dekoracyjne o różnym stopniu przejrzystości zależnie od naniesionego wzoru, wprowadza do architektury nowy wymiar. Pozwala światłu wpływać do budynku gwarantując jednocześnie osobom przebywającym wewnątrz elegancję i prywatność.

Aby uzyskać więcej informacji zadaj pytanie ...